Login

Ty i Ja

Artist Beata & Christian
Title Ty i Ja
Release Date Tuesday, October 26, 2021
Genre Pop > Pop
Copyright © Beate Luszczyk
Country GERMANY

Promotion Text

Ty I Ja - to następny singiel duetu Beata & Christian

TY I JA

TY I JA - to następny singiel duetu Beata & Christian zapowiadający ich debiutancki album. Traktuje o miłości dwojga idących razem przez życie ludzi. Wydawałoby się, że dopiero co się poznali, dopiero co zakochali się w sobie gdy nagle spostrzegaja, że mineło już tyle lat. Krok w krok brną w jednym rytmie przez życie. Ich życie to melodia przeplatana wysokimi i niskimi tonami, radością i smutkiem. Ich życie to melodia dwóch serc.

TY i JA - ma melodyjny charakter, szybko wpada w ucho. Odpowiednio dobrane słowa sprawiają, że całość działa na wyobraźnię. Warto dodać, że jest to utwór niezwykle uspokajający i sentymentalny. TY i JA to historia w której wielu z nas może dostrzeć własne odbicie. Zapewne dlatego nie jedna para wybierze go jako piosenkę na swój jubileusz.

Singiel ukaże się 26 pazdziernika w sprzedaży cyfrowej.

Duet Beata & Christian zadebiutował na początku 2020 roku. Zespół ma na swym koncie osiem singli. Duet znany jest w polskich stacjach radiowych, zwłaszcza w województwie Slaskim i Kujawsko Pomorskim. Klipy muzyczne duetu Beata & Christian można zobaczyć m. in. w programach muzycznych Telewizji TVT i TVS. Jednym z najbardziej znanych utworów jest piosenka „TYLKO TY “ Utwór był promowany przez rozgłośnie radiowe
i od wielu miesięcy gości na Listach Przebojów, niejednokrotnie w samej czołówce.

On Air

Wittislingen (GERMANY) http://www.schatzimio-radio.com
    Ty i Ja (Beata & Christian)