Login

To idą Święta ze wszystkich stron

Artist Beata & Christian
Title To idą Święta ze wszystkich stron
Release Date Friday, December 4, 2020
Genre Pop > Pop
Copyright © Beate Luszczyk
Country GERMANY

Promotion Text

Beata & Christian - dwa imiona, dwa serca bijące jednym rytmen.

„To idą Święta ze wszystkich stron“ - Beata & Christian

Rok powoli dobiega końca, Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. I o tym właśnie opowiada pastorałka „To idą Święta ze wszystkich stron“ która wprowadza nas swą melodyjnością i tekstem w magiczny, świąteczny nastrój.

Już od pierwszego dnia adwentu można będzie usłyszec ją na stacjach radiowych. W sprzedaży od 4.12. 2020 na portalach cyfrowych i streamingowych.

Pastorałka „To idą Święta ze wszystkich stron“ jest już siódmym singlem, wydanym w tym roku przez duet Beata & Christian. Tegoroczna twórczość zespołu to piosenki “Niechaj te łzy“, „Nie pozwól by ci życie porwał wiatr (wersja 2020)“, „Copacabana“ i „Lubia urlopy i wakacje“ jak równiez utwory niemieckie “13 lange Nächte ohne Dich“ oraz “Ich hab Dich nicht bestellt“ które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów i słuchaczy zarówno w Polsce jak i w Niemczech.
.....................................................................................................
Beata & Christian - dwa imiona, dwa serca bijące jednym rytmen.
Wędrują przez życie razem niosąc w bagażu swą wspólną pasję do muzyki. Komponują i piszą teksty. Od lat razem na scenie, od lat razem w życiu prywatnym.

Najważniejszy dla nich jest słuchacz i jak mówią, ich serca tańczą tylko wtedy, kiedy ich piosenki docierają do WASZYCH serc.