Login

Lubia urlopy i wakacje

Artist Beata & Christian
Title Lubia urlopy i wakacje
Release Date Friday, August 21, 2020
Genre Pop > Pop
Copyright © Beate Luszczyk
Country GERMANY

Promotion Text

Beata & Christian - dwa imiona, dwa serca bijące jednym rytmen

Singiel „LUBIA URLOPY I WAKACJE“ - to kolejna nowość, to już piąty w tym roku singiel duetu Beata & Christian.
Utwór autorski, kompozytorem jest Christian, autorem tekstu Beata. Piosenka ma lekki, wakacyjny charakter, raduje serca, budzi wyobraznie i wprowadza w ciepły, urlopowy klimat. Skierowana jest dla wszystkich tych, którzy kochają urlopy, wakacje, marzenia i muzykę.
„LUBIA URLOPY I WAKACJE“ tak samo jak i poprzednie piosenki duetu Beata & Christian bardzo szybko wpada w ucho zachęcając do wspólnego śpiewania.
Co różni ją od poprzednich utworów? Piosenka nie jest po polsku, nie jest po niemiecku, tylko po ślasku, co z pewnością ucieszy serca miłośników śląskich szlagierów.

Tegoroczna twórczość duetu Beata & Christian to m.in. piosenki “Niechaj te łzy“, „Nie pozwól by ci życie porwał wiatr (wersja 2020)“ i „Copacabana“ dzięki którym udało im się bardzo szybko zaistnieć na rynku polskiej piosenki. Także ich utwory niemieckie “13 lange Nächte ohne Dich“ oraz “Ich hab Dich nicht bestellt“ spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów i słuchaczy zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Beata & Christian - dwa imiona, dwa serca bijące jednym rytmen.
Wędrują razem przez życie niosąc w bagażu swą wspólną pasję do muzyki. Komponują i piszą teksty. Od lat razem na scenie, od lat razem w życiu prywatnym. Nie każdy ma to szczęście móc dzielić z partnerem wspólne zainteresowania. Twierdzą, że to czasem więcej niż wygrana na loterii. Najważniejszy dla nich jest słuchacz i jak mówią, ich serca tańczą tylko wtedy, kiedy ich piosenki docierają do WASZYCH serc.

Tegoroczna twórczość duetu Beata & Christian to m.in. piosenki „Niechaj te łzy“, „Nie pozwól by ci życie porwał wiatr (wersja 2020)“ oraz „Copacabana“ dzięki którym udało im się szybko zaistnieć na nowo. Także ich utwory niemieckie “13 lange Nächte ohne Dich“ oraz “Ich hab Dich nicht bestellt“ spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów i słuchaczy zarówno w Polsce jak i w Niemczech.
Nie zwalniaja tempa, pracuja nad nowym materiałem, właśnie zapowiedzieli swój nowy singiel „LUBIA URLOPY i WAKACJE“. Premiera zaplanowana jest na drugą połowę sierpnia.

On Air

Heuvelland-Express.nl (NETHERLANDS) http://www.heuvellandexpress.nl
    Lubia urlopy i wakacje (Beata & Christian)