Na Kráľovej holi

Artist Bystrík banda
Title Na Kráľovej holi
Release Date Friday, May 17, 2019
Genre Folk > Contemporary Folk
Copyright © Street Production s.r.o.
Country SLOVAKIA

Promotion Text

Bystrík vydáva so svojou bandou nový album.

Spevák a skladateľ Bystrík sa objavil na scéne už v roku 2005, kedy vyhral autorskú súťaž Coca - Cola PopStar. V rovnakom roku vyšiel jeho prvý album - Mám čo som chcel , minulý rok hosťoval v rádiách so singlom Prajem si a sviežim tempom pokračuje aj tento rok, kedy sa chystá vydať špeciálny album so svojou kapelou s názvom - Na kráľovej holi.
Názov albumu prezrádza, že sa môžeme tešiť na zmenu oproti klasickému popovému albumu, ktorý by ste možno očakávali. Bystrík banda vydáva CD, ktoré oslavuje obľúbené slovenské piesne. Jedným z najkrajších je singel Na kráľovej holi, ktorý Bystríkovi prirástol k srdcu.
,, Na Kráľovej holi je naša srdcová skladba, myslíme si, že je jednou z najkrajších ľudových piesní. Má silný, až taký hymnický nádych a keď ju hráme na koncertoch, zažívame spolu s publikom úžasnú atmosféru. Piesni sme pozmenili charakter a dali sme ju do takého nášho ,,Bystríkovského’’ zvuku. V skladbe môžete počuť aj trúbku a banjo, čo je celkom nezvyčajné. Doterajšie reakcie sú pozitívne, ktorým sa veľmi tešíme a zároveň veríme, že naša verzia skladby Na Kráľovej holi sa bude páčiť aj ostatným poslucháčom. ‘’, opisuje Bystrík.

Pictures

Promotion Pictures

Management / Booking

Get in contact